شرکت همیار ماشین آسیا

تولید کننده و وارد کننده ماشین آلات راهسازی
SDLG نماینده رسمی و انحصاری ماشین آلات

معرفی شرکت

شرکت همیار ماشین آسیا نماینده رسمی و انحصاری شرکت SDLG

“عضو گروه VOLVO” در ایران متشکل از سهامدارانی با سابقه بیش از ۴۰ سال فعالیت در زمینه ماشین آلات راهسازی و ساختمانی سنگین تشکیل گردیده است که در اولین قدم با تحلیل های اقتصادی و فنی توانسته است مناسب ترین ماشین آلات را برای بازار ایران انتخاب نموده و پاسخگوی نیاز پیمانکاران و مجریان پروژه های عمرانی کشور باشد و در این راه با ایجاد شبکه گسترده خدمات رسانی تعمیرگاهی و سیار در ۲۸ منطقه از ایران اسلامی و استفاده از پرسنل مجرب و آموزش دیده موفق به افزایش سطح رضایت مندی مصرف کنندگان گردیده است.
همیار ماشین آسیا

کارخانه SDLG در شهر لینی که میان دو شهر بزرگ پکن و شانکهای با مساحتی بالغ بر ۲ میلیون متر مربع قرار گرفته است.
کارخانه دارای دپارتمانهای تخصصی مختلفی نظیر مرکز R&D، مرکز تست، انبار قطعات ، مرکز آموزش ولو و خطوط تولید می باشد.
شبکه فروش و خدمات پس از فروش SDLG در آسیا، اروپای شرقی، اقیانوسیه، آفریقا و آمریکای جنوبی ایجاد گردیده است. شبکه فروش و خدمات پس از فروش داخلی SDLG دارای ۱۶۰ عضو و شبکه جهانی آن دارای ۴۰ عضو برای تامین نیاز مشتریان می باشد.
SDLG در ارائه خدمات و تامین قطعات یدکی به مشتریان خود موفق بوده و در این راستا اقدام به ایجاد شبکه های خدمات پس از فروش و مراکز فروش جهان در تمامی بازارهای خود نموده است.

شرکت SDLG که در سال ۲۰۰۷ به گروه VOLVO پیوست هم اکنون محصولات خود را با برند SDLG تولید و به بازار جهانی عرضه می کند. SDLG یکی از بزرگترین تولید کنندگانماشین آلات سنگین چین می باشد که از نظر حجم فروش سالانه دررتبه ۵ میان رقبای جهانی خود قرار گرفته است. SDLG موفق به کسب گواهینامه ISO9001 برای سیستم مدیریت کیفیت گردیده است. لودرهای SDLG در سال ۲۰۰۴ موفق به کسب نشان برند برتر چین و در سال ۲۰۰۹ موفق به کسب بهترین نشان تجاری چینی گردیده است. یکی از مهمترین واحدهای شرکت SDLG واحد تحقیق و توسعه در زمینه ساخت ماشین آلات سنگین و راهسازی می باشد که باعث ارائه بهترین محصولات و باکیفیت ترین خدمات توسط این شرکت در جهان شده است. محصولات SDLG به ۴ دسته (لودر، بیل مکانیکی، غلتک و بکهو لودر) طبقه بندی می شوند که در کل تنوع این محصولات به بیش از ۱۰۰ مدل مختلف به بازار عرضه می شود.

پارک صنعتی SDLG در نوامبر سال ۲۰۰۵ تکمیل گردیده که شامل ساختمان اداری، مراکز فعالیت کارکنان، خطوط تولید، مراکز کمیسیون، انبارها و..می باشد. تا کنون میزان تولید این پارک صنعتی به ۵۰.۰۰۰ دستگاه رسیده است که از این تعداد ۳۰.۰۰۰ دستگاه آن لودر می باشد.
از این رو SDLG در میان ۵ تولیدکننده برتر ماشین آلات سنگین در دنیا قرار گرفته است. SDLG با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته VOLVO و ایجاد مراکز تحقیق و توسعه و سرمایه گذاری بالغ بر ۱۷۰ میلیارد تومان دراین بخش برای دست یافتن به تکنولوژی مولد اقدام نموده است.
هم اکنون SDLG در شرف تولید سیستم گیربکس، با کارایی و اطمینان بالا است.

50000
تولید
15
افتخارات
100
تنوع محصولات
20
نمایندگی ها
همیار ماشین آسیا